Doprava a platba

Doprava a platba

Máte rádi přehlednost při dopravě a platbách?

Pojďme se podívat, jaké způsoby máte u nás na výběr:

Možnosti dopravy (Česká republika)

     zasilkovna     Zásilkovna - 79 Kč

Zásilkovna je nezávislé výdejní místo pro e-shopy, díky které si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do druhého dne od našeho odeslání (závisí mimo jiné i na svozových hodinách).

Jakmile bude zásilka připravená na vybrané pobočce k odběru, bude vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 5 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit.

Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat.

     ppl parcelshop     PPL ParcelShop - 89 Kč

PPL Parcelshop je výdejní místo, které funguje prakticky stejně jako zásilkovna a můžete si zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do druhého dne od našeho odeslání.

Jakmile bude zásilka připravená na vybrané pobočce k odběru, bude vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. 

Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat.

     ppl    PPL - kurýrní služba - 99 Kč

PPL je spolehlivá kurýrní služba, která doručuje zásilky po České republice bežně do druhého pracovního dne. Příjemným benefitem je hodinový interval doručení, který je zákazníkovi upřesněn v den doručení SMSkou či e-mailem.

Je možné kdykoli zjistit aktuální umístění zásilky.

 

Možnosti dopravy (Slovensko)

    zasilkovna sk      Zásielkovňa - 109 Kč

Zásielkovňa je slovenskou „verzí“ české Zásilkovny. Díky ní si můžete i při odesílání z České republiky  pohodlně zásilku vyzvednout na mnoha místech Slovenska za velmi rozumnou cenu. Balík je nachystán k vyzvednutí obvykle do 2-3 pracovních dní po odeslání.

Jakmile bude zásilka připravena k odběru na pobočce, bude vám zaslán e-mail či SMS zpráva. Hmotnostní limit pro doručení Zásilkovnou na výdejní místo je 5 kg. Rozměrnější objednávky proto není možné takto doručit.

Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat.

    zasilkovna sk      Zásielkovňa - doručení na adresu domů - 149 Kč

Zásilkovna domů, je vpodstatě služba, která zajišťuje buď svými silami nebo využívají další dostupné kurýrní služby k zajištění doručení zásilky k vám domů. Prozatím jsme s touto službou spokojeni a můžeme ji doporučit. Zásilky jsou doručovány v rámci možností přes hranici včas. Doba doručení od odeslání 2-3 pracovní dny. V případě, že je zásilka těžší než 5kg, odesíláme zásilky přes hranice prostřednictvím kurýrní služby PPL. Doba dodání se neliší a za službu není žádný příplatek.

Umístění zásilky je samozřejmě také možné kdykoli sledovat

Možnosti platby

    dobírka     Dobírka (za příplatek 30 Kč)

Cenu uhradíte řidiči kurýrní služby, nebo na odběrném místě v Zásilkovně při převzetí zásilky. Dobírku lze většinou hradit při převzetí i kartou.

       bankovní převod         Klasický bankovní převod předem na účet (zdarma)

Objednávku uhradíte klasickým bankovním převodem na bankovní účet, který vám pošleme emailem. Převod banky zpravidla zpracují ještě tentýž den, nejpozději do druhého dne.

Jakmile je platba připsána na náš účet, připravený balíček odesíláme.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 kč máte dopravu zdarma, včetně poplatku za platbu dobírkou