Novinky

Výrobce Peterson

Značka Peterson se probíjí trhem již více jak 20 let a vyrábí moderní, elegantní kožené peněženky z nejkvalitnějších přírodních kůží. Peněženky Peterson navrhuje tým mladých návrhářů na schematický design, výkonnost a uměleckou avantgardu. Kožené peněženky Peterson vás odlomí od stereotypu staromódních a stylově nudných produktů. Tým návrhářů se zaměřil pouze na peněženky a tak vytvořili nejlepší řešení pro tyto malé a důležité každodenní předměty. Peterson jsou také peněženky s potiskem moderního vzhledu.
Pánské peněženky mají velmi neobvyklé plechové krabičky, ideální jako dárek. Každá dámská peněženka je zabalena v pevné papírové krabičce s potiskem loga výrobce. V peněženkách vám propracované kapsičky umožní prakticky oddělovat bankovky, karty a doklady a tím velmi zjednoduší každodenní užívání.

 

Značkové pánské kožené peněženky Peterson se vyznačují zajímavým designem a perfektním zpracováním. Jsou baleny v elegantním obalu tak, aby mohly být zajímavým nápadem na dárek nebo obchodní dar. Pánská peněženka značková Peterson je ideální dárek, stejně tak jde použít i značková peněženka dámská Peterson. V nabídce je také motorkářská peněženka s řetězem nebo designové kožené peněženky. Tyto peněženky nabízíme na stránkách www.penezenkyskladem.cz nebo www.motorajdou.cz 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem